استعفای موسوی‌لاری به معنای وجود اختلاف‌نظر در شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان نیست

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

محمود صادقی در گفت‌وگو با ایسنا، در واکنش به استعفای موسوی لاری از شورای عالی سیاست گذاری اصلاح‌طلبان و به دنبال آن طرح موضوع اختلاف در این شورا گفت: استعفا نشانه وجود اختلاف نیست. چون اساسا عمده کارکرد شورای عالی سیاست گذاری در موسم انتخابات بوده که بعد از آن هم هنوز هیچ حرف و بحثی مطرح نشده است.

وی افزود: بنده به عنوان عضو شورای عالی سیاست گذاری تاکید دارم که هنوز جلسه برگزار نشده که بخواهد در آن مباحث و اختلاف نظری بیان شود. دلیل تاخیر در برگزاری جلسه هم شیوع کرونا بود. لذا معتقدم نباید استعفا را نشانه اختلاف نظر در شورای عالی سیاست گذاری تعبیر کرد ما در این فرصت تنها در گروهی در فضای مجازی مباحثی را مطرح کردیم که در آن هم موضوعات اختلافی وجود نداشت.

این عضو فراکسیون امید مجلس با این توضیح که موسوی لاری علت استعفایش را به روشنی اعلام کرده است، گفت: ایشان علت استعفا را بیماریش بیان کرده و اشاره‌ای کوتاه داشته که این کار باعث پویایی بیشتر شورای عالی سیاست گذاری می‌شود؛ البته از قبل هم قرار نبود اعضای شورا ثابت باشند لذا نباید استعفا را به اختلاف ربط داد.

صادقی در عین حال به موضوع ارائه نشدن لیست واحد از سوی شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان در انتخابات مجلس اشاره و اظهار کرد: با توجه به این که شورای عالی سیاست گذاری به جمع بندی واحد نرسید، احزاب بنا بر حق طبیعی‌شان کاندیداهای خود را معرفی کردند که این به معنای وجود اختلاف در راهبردها نبود. در این موضوع هم لازم است که شورای عالی سیاست گذاری در جلسه‌ای بحث و بررسی کند که تا آن زمان تمامی گمانه زنی‌ها همچون تغییر در راهبردهای شورا درست نیست.

انتهای پیام

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *