استاندارِ معزول فراری از بحران، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری پایتخت شد

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، پس از استعفای محسن پورسیدآقایی معاون پرحاشیه حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران در اواخر آذر ماه سال ۹۸، یوسف حجت مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران همزمان به سمت سرپرستی این معاونت منصوب شد.

پس از حدود ۴ ماه از اداره شدن معاونت حمل‌ونقل و ترافیک با سرپرست، سرانجام شهردار تهران دست به کار شد و استاندار عزل شده گلستان را که پیش از این به‌عنوان مشاور خود در امور توسعه منابع مالی پایدار منصوب کرده بود به یک‌باره به سمت معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران منصوب کرد.

سید مناف هاشمی استانداری بود که علاوه بر اثبات بی‌مسئولیتی‌اش برای تصدی امور استان گلستان حتی ماجرای عزلش نیز با حاشیه‌های فراوان همراه بود.

وزیر کشور در زمان عدم حضور استاندار گلستان به‌دنبال بروز بحران و وقوع سیل شدید در استان در آغاز سال 98، صراحتاً گفت که او را به مرخصی فرستاده و با هماهنگی او به سفر رفته است! ولی پس از آن معاون اول رئیس جمهور وی را برکنار کرد.

سید مناف هاشمی در توجیه سفر خود عنوان کرده بود «من استان را خیلی خوب جمع کرده بودم؛ چه می‌دانستم آب باران استان خراسان شمالی سیل می‌شود و می‌آید در آق‌قلا سیل می‌شود؟»

نوع مدیریت وی در استان گلستان و بی‌توجهی به هشدارهای نهادهای مسئول در خصوص وقوع سیل گلستان و همچنین با اشراف به این موضوع که وقوع سیل در آق قلا و گمیشان پیش‌بینی شده بود اما وی بازر سفر به فرنگ بسته بود او را به نماد بی‌مسئولیتی در میان مدیران تبدیل کرد و حال همین نماد بی‌مسئولیتی امروز با حکم شهردار تهران به سمت یکی از مهم‌ترین معاونت‌های شهرداری تهران منصوب شد.

حال باید دید مدیر فراری از بحران‌ها چطور می‌خواهد سکان پرتنش‌ترین معاونت شهرداری تهران را بر عهده بگیرد.

انتهای پیام/ ۴۱۰۵

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *