از #دختر_آبی تا #دختر_زیرآبی

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، حسین قدیانی، جریان افسادات با مدد از سلبریتی‌ها اسباب خودسوزی سحر را فراهم کرد تا شبنم، زیرآبی برود! آری! فلانی و بهمانی را به فرزندان دیگر نعمت‌زاده اضافه کنید!

آقا و خانوم سلبریتی! تو بیش از آنکه موافق رفتن زنان به استادیوم باشی، عروسک خیمه‌شب‌بازی حجاریان و تاج‌زاده‌ای! اگر خیلی مردمی هستی، زبان سیاست‌بازان در دهان شما چه می‌کند؟! یک‌بار با همین حاشیه‌سازی‌ها #شیخ_کذاب را در پاچه‌ی ملت فرو کردید، بس نبود؟!

واقعاً همان به که #فوتبال و #سینما را بچسبید و الا کیست که نداند محصول سیاست‌ورزی‌تان، بیش از استادیوم، میل بردن مردم به #فنا دارد؟! آینده‌ی سحر آن وقتی سوخت که شما شرفتان را به #سیاست فروختید و با سوءاستفاده از محبوبیت خود، مبلغ و مشوق نامزدی شدید که اینک جرئت نمی‌کنید حتی اسمش را ببرید، از ترس فحاشی هوادارانتان!

بگذار در شأن خودتان با شما سخن بگویم! آن میدان که شما بنا دارید بیش از این، این مردم را؛ اعم از #زن و #مرد به آنجا بکشانید، نامش #استادیوم نیست! #گا است! قدرمسلم شما اگر دلسوز #دختر_ایرانی و #زن_ایرانی بودید، هرگز #میترا_استاد را #فاحشه و #مهدورالدم نمی‌خواندید!

امروز هم اگر شاکی سحر، یکی مثل #محمدعلی_نجفی بود، حتماً عوض #قهرمان به #بدکاره تبدیلش می‌کردید! به‌راستی آخر و عاقبت چند سحر باید آتش بگیرد تا شما سلبریتی‌ها بی‌خیال سیاست‌بازی شوید؟!

آهای! عالمی در این شهر پیدا نمی‌شود خطبه‌ی طلاق سلبریتی‌ها از افسادطلبان را بخواند؟! یعنی چند سحر باید بسوزند؟! آقای رئیسی! به قضات قوه‌ی قضائیه بگو؛ آنکه #دروغ گفت و #تهمت زد، ح‌سین ق‌دیانی نبود! سلبریتی‌ها بودند که در کذبی آشکار “۶ ماه حبس” مرا بریدند و دوختند برای سحر! و دختر نگون‌بخت را با پر و بال دادن به این حکم موهوم که اصلاً وجود خارجی نداشت، به وادی #خودسوزی کشاندند!

‌کاش حالا که دارید مفسدین اقتصادی را محاکمه می‌کنید، غافل از محاکمه‌ی دروغ‌پردازان نشوید! دروغ‌پردازانی که بیشتر خواهان آزادی شبنم نعمت‌زاده هستند تا استادیوم آزادی رفتن سحر خدایاری! ندیدید چگونه سحر را با نشر اکاذیب مجبور به خودسوزی کردند تا شبنم‌های بیرون از بند، برای ساخت و پاخت و بریز و بپاش حاشیه‌ی امن داشته باشند؟!

شگفتا! یکی‌شان و فقط یکی‌شان، این چند وقت به ملاقات سحر نرفت لیکن چه عکس‌های توپی انداختند با نامزد بنفش! بنفش… #آبی و #قرمز را که با هم جمع کنی، می‌شود #بنفش اما خودمانیم! چه گندی زدند به رنگ بنفش! خانم افشار! اف بر تو که یک دستت بوی “خون سحر” می‌دهد، یک دستت بوی “شیر خشک”!

انتهای پیام/۴۱۲۹/

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *