ادعای شگفت‌انگیز احمدی‌نژاد: همه ثروت دولتمردان دولت دهم به اندازه یک مدیر دولت یازدهم هم نمی‌شود!

کد خبر : ۳۲۷۷۲
تاریخ انتشار : ۹ مرداد ۱۳۹۵

minuspspbplus

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: سرانجام محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور سابق نسبت به فیش‌های نجومی و اخباری که در مورد مسوولان دولت وی گفته می‌شود به صورت تلویحی واکنش نشان داد و گفت: همه ثروت این افراد یک صدم یک نفر از دولت یازدهم نمی‌شود!

به گزارش بانک مردم، اظهرات احمدی‌نژاد در حالی است گفته می‌شود بسیاری از مسوولان دولت دهم تخلفات مالی زیادی داشته‌اند که سعید مرتضوی کی از آنهاست.

در زیر بخشی از اظهارات احمدی‌نژاد در مشهد را که دیروز سخنرانی کرده می‌خوانید:

وی با اشاره به عملکرد دولت‌های  نهم و دهم نیز مدعی شد: در حال حاضر نمی‌خواهم عملکرد و گزارشی ارائه دهم. اما باید یادآور ی کنم که این دولت بیشترین هجمه و فشار را در طول تاریخ تحمل کرده است. یک جریان علیه خط امامت در طول تاریخ و صدر اسلام فعال هستند و همین جریان نیز این هجمه را علیه دولت‌های نهم و دهم ایجادکردند. یعنی دولت‌های نهم و دهم هیچ نقطه سفید و عملکرد مثبتی نداشت؟ تمامی تهمت‌هااز جمله ضد ولایت فقیه بودن،بهایی بودن و غیره را به این دولت زدند. مشکل این جریان‌ها با احمدی‌نژاد نیست،  من که کسی نیستم و تنها سرباز کوچک ملتم. این هجمه منظور دیگری دارد.

احمدی‌نژاد بار دیگر مدعی شد: برخی از بالا بودن پرچم انقلاب در این دو دوره ناراحت بودند. در دام دشمن افتادن هیچ افتخاری ندارد در حال حاضر به خاطر مصلحت کشور سکوت می‌کنیم و بنده خود را فدای انقلاب می‌کنم. حواس‌مان باشد که تمامی هجمه‌ها به دولت‌ قبل، زدن اصل انقلاب است. دفاع از دو دولت قبل دفاع از انقلاب است. در طول ۸ سال حتی برای ساعتی فاقد برنامه مشخص نبودیم.

وی که در مشهد سخنرانی می کرد با بیان این‌که «برخی مطرح می‌کنند احمدی‌نژاد سفرهای انتخاباتی خود را آغاز کرده است؛ شبکه بی بی سی به طور صریح  اعلام می‌کند که احمدی‌نژاد شروع به کار کرده و اگر پیروز شود ایران دوباره منزوی و برای جنگ آماده می‌شود.»  ادامه داد: زمانی که در سال ۸۴ دولت را تحویل گرفتیم تهدید به حمله نظامی شده بودیم اما در سال ۹۲ اوباما برای همکاری با ایران نامه می‌نوشت. آمریکا به یک ملت حمله می‌ند و با موارد متعدد آن کشور را تضعیف می‌ند اما جرات ندارد حتی از ۵۰۰ کیلومتری ایران رد شود.

وی با اشاره به میزان ثروت‌های تمامی افراد دولت‌های نهم و دهم مدعی شد: تمامی ثروت این افراد یک صدم یک نفر از افراد دولت جدید نمی‌شود! این موضوع مشخص می‌کند چه کسی برای خود تلاش می‌کند و چه کسی تمامی تلاش خود را برای مردم دارد!

این فعال سیاسی با اشاره به سه دلیل خطرناک بودن انتخاباتی شدن فضای کشور، اظهار کرد : با گذشت ۳ سال از دولت یازدهم، در سال چهارم، این دولت باید کارهای خود را به نتیجه برساند. با انتخاباتی شدن فضا دولت از این کار باز می‌ماند. تمامی دولت‌ها در پایان ۴ سال باید گزارشی از عملکرد ارائه کنند؛ اگر دولت یازدهم درگیر انتخابات شود توانایی ارائه این گزارش را ندارد.

Twitter
Google+
Facebook

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *