آغاز پویش ملی «همبازی» در کشور

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، مرتضی بختیاری در مراسم آغاز به کار پویش ملی همبازی که صبح امروز برگزار شد، گفت: امسال در کنار جشن عاطفه‌ها، شور عاطفه‌ها را به خاطر ایام محرم و صفر برگزار کردیم و در کنار آن هم پویش ملی همبازی است که در این خصوص اداره پست با ما همکاری خوبی انجام داد.

وی افزود: این مرحله از پویش برای دانش آموزان نیازمند تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و همچنین سایر دانش آموزان نیازمند سراسر کشور کمک اهدا شد.

بختیاری گفت: امسال علاوه بر نیکوکاران و خیرین و دانش آموزان، ادارات، سازمان‌ها و وزارتخانه‌های مختلف نیز برای کمک به دانش آموزان نیازمند پای کار آمدند و استقبال خوبی از طرح پویش ملی همبازی صورت گرفت.

وی به مرحله دوم پویش ایران همدل اشاره و تصریح کرد: در این مرحله ۴۵۰ میلیارد تومان کمک نقدی و غیر نقدی جمع‌آوری و برای کمک به نیازمندان سراسر کشور اهدا شد.

رئیس کمیته امداد خاطرنشان کرد: هفته آینده میزان کمک‌های جمع‌آوری شده در پویش همبازی را اعلام خواهیم کرد.

بختیاری تأکید کرد: در پویش همبازی هزار پایگاه از سوی سازمان بورس و همچنین تمامی پایگاه‌های کمیته امداد فعال هستند و مدارس نیز با حفظ پروتکل‌های بهداشتی، کمک‌های مردمی را جمع‌آوری می‌کنند. ماشین‌های سیار پست نیز در میادین اصلی نسبت به جمع‌آوری کمک‌ها فعالیت می‌کنند.

انتهای پیام/۴۱۴۸

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =