آغاز مسابقات فوتسال جام شهدای رسانه از فردا/دیدار بانک مردم و پایگاه خبری «فردا» چهارشنبه ۱۲ آبان

کد خبر : ۴۱۹۵۴
تاریخ انتشار : ۱۰ آبان ۱۳۹۵

minuspspbplus

جام رسانه

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: مسابقات جام شهدای رسانه در رشته فوتسال به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای رسانه از فردا ۱۱ آبان در سالن فرهنگسرای رسانه آغاز می‎شود.

به گزارش بانک مردم این مسابقات با حضور ۳۸ تیم از خبرگزاری ها، پایگاه های اطلاع رسانی، مطبوعات و رسانه ملی در سالن فوتسال این فرهنگسرای رسانه برگزار می شود.

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم تنها پایگاه تخصصی بانکی‌ای است که در این رقابت‌ها حضور دارد و در اولین دیدار روز چهارشنبه ۱۲ آبان و ساعت ۲۱ برگزار می‌شود.

این دوره از مسابقات فوتسال جام شهدای رسانه که توسط سازمان بسیج رسانه و با همکاری فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی ، برگزار می شود، پس از انجام مراسم قرعه کشی در روز گذشته ۹ آبان با حضور نمایندگان تیم ها و مسئولان برگزاری، از سه شنبه ۱۱ آبان با رقابت تیم ها در ۸ گروه، آغاز می شود.

در این رقابت ها، در هفته اول و نخستین روز مسابقات، سه شنبه ۱۱ آبان، تیم فرهنگسرای رسانه با پایگاه خبری فوتسال، آتیه با ایرنا، شهدای خبر با صبح صادق، پایگاه خبری اداواردو آنیلی با روزنامه ایران، خبرگزاری ایسنا با خبرگزاری ایلنا، پایگاه خبری مشرق با سازمان فرهنگی و هنری و خبرگزاری رسا با همشهری محله به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

در روزم دوم تیم خبرگزاری بسیج با خبرگزاری فارس، خبرگزاری دفاع مقدس با خبرگزاری پانا، نامه نیوز با راه دانا، فردا با بانک مردم، برنامه تلویزیونی نود با بسیج رسانه، اعتماد با شباب، روزنامه قدس با خبرگزاری قدس، سیاست روز با رجانیوز و هدف با تفاهم بازی خواهند کرد.

این مسابقات از ساعت ۱۹ تا ۲۴ در سالن فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی به نشانی ابتدای خیابان پاسداران، خیابان گل نبی، خیابان ناطق نوری، میدان قبا، برگزار می‌شود.

Twitter
Google+
Facebook

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *