آغاز به کار دومین دوره نمایشگاه بورس، بانک و بیمه در مشهد/ موسسه اعتباری ملل حامی اصلی نمایشگاه مشهد

کد خبر : ۷۱۲۸۳
تاریخ انتشار : ۲ شهریور ۱۳۹۶

Print This Post Print This Post
Email This Post Email This Post
minuspspbplus

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: مشهد مقدس از امروز (۲ شهریور) میزبان فعالان بورس، بانک و بیمه در کشور است و «موسسه اعتباری ملل» یکی از حامیان اصلی این نمایشگاه است.

به گزارش پایگاه خبری اخبار بانک به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری ملل، این دومین دوره نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در مشهد‌مقدس است که از ۲ تا ۵ شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه‌ بین‌المللی مشهد برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری این نمایشگاه جمع آوری تمام ارکان سرمایه کشور زیر یک سقف، بهره‌برداری از امکانات یکدیگر و نیز جذب سرمایه‌های خرد در مهد ثروت کلان کشور است.

براساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته و استقبال نهادهای پولی و فعالان عرصه سرمایه‌گذاری و بورس، در دومین دوره از برگزاری این نمایشگاه، حدود ۱۰۰ شرکت و نهاد فعال در زمینه مالی و سرمایه‌گذاری شرکت خواهند داشت.

این نمایشگاه همزمان با رویداد بین‌المللی «مشهد ۲۰۱۷» برگزار می شود و با توجه به اینکه شهر مقدس مشهد هر‌ساله میزبان حجم وسیعی از توریسم داخلی و بین‌المللی و زائران از نقاط مختلف جهان است، مقوله سرمایه‌گذاری در بخش‌های اقتصادی و فرهنگی برای این شهر با یکدیگر پیوند خورده است.

از سوئی با توجه به اینکه مشهد مقدس در سال ۲۰۱۷ «پایتخت فرهنگی جهان اسلام» است، لزوم توجه بیشتر در زمینه‌های سرمایه‌گذاری در راستای توسعه امکانات شهری و رفاهی برای توریسم و زائران بیش از پیش احساس می‌شود که برگزاری چنین نمایشگاهی بستری مناسب برای جذب سرمایه‌های خرد و کلان در راستای سرمایه‌گذاری مطمئن، پربازده و قابل اعتماد در این استان است.

در این دوره از برگزاری نمایشگاه، از شرکت‌های خارجی که پیش از این در ایران سرمایه‌گذاری کردند یا قصد سرمایه‌گذاری داشتند، دعوت به‌عمل آمده است. از همین حیث حضور فعالان خارجی‌ این عرصه نسبت به دوره گذشته بسیار چشمگیرتر است.

دومین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و فرصت‌های سرمایه‌گذاری از ۲ تا ۵ شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه‌ بین‌المللی مشهد مقدس برگزار می‌شود

Twitter
Google+
Facebook

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *