آخرین فرصت سهامداران پدیده برای دریافت کد رهگیری؛ ۳ تا ۱۰ شهریور+لینک سامانه اطلاعات سهامداران

به گزارش بانک مردم و به نقل از روابط عمومی شرکت پدیده، علی حامدمقدم اظهار کرد: کسانی که موفق نشده‌اند تا کنون به سامانه مراجعه کنند می‌توانند در مدت این یک هفته از چهارشنبه ۳ شهریورماه ۹۵ به سامانه مراجعه و جهت گرفتن کد رهگیری اقدام کنند.

حامدمقدم تاکید کرد: کلیه سهامداران برای ورود به مرحله بعد جهت دیدن سهام تعدیل شده خود در سامانه الزاما باید کد رهگیری داشته باشند و در صورت عدم وجود کدرهگیری دچار مشکل خواهند شد. بدیهی است شرکت پدیده برای سهامدارانی که نسبت به اخذ کد رهگیری از سایت مربوطه اقدام ننمایند سیاست‌های محدود کننده در آینده در نظر خواهد گرفت.

وی همچنین گفت: کسانی که در خارج از کشور هستند و می‌خواهند به سامانه مراجعه کنند در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته آینده این امکان برایشان فراهم می‌شود که از سایر کشورها بتوانند وارد سامانه بشوند و اطلاعات خود را ملاحظه و اگر نکاتی دارند درج کنند.

مدیر کل روابط عمومی و بین‌الملل گروه شرکت‌های پدیده گفت: خواهش جدی من از سهامدارانی که تاکنون مراجعه نکرده‌اند این است که در این مهلت مورد نظر مراجعه کنند، چون این آخرین اعلام خواهد بود و بعد از این تمدیدی صورت نخواهد گرفت.

برای مشاهده سامانه اطلاعات سهامداران پدیده شاندیز اینجا را کلیک کنید

Author: رویکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *