آتش‌سوزی در باغ موزه ملک مهار شد

به گزارش سایت مجله ای خبری رویکرد ;

جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار حوادث گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، درمورد جزئیات مشاهده دود در ساختمان‌های موزه ملک در محوطه باغ ملی گفت: در ساعت ۱۰:۳۴ امروز یک مورد مشاهده دود در یک ساختمان اداری متعلق به موزه واقع در خیابان امام خمینی، داخل محوطه باغ ملی، موزه ملک به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

وی با بیان این‌که بلافاصله ۲ ایستگاه به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان با کاربری اداری و بخش حضور کارمندان بود. در یکی از اتاق‌های طبقه اول اتصالی سیم برق اتفاق افتاده و باعث سوختن مقداری از سیم‌ها شده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: به دلیل سیستم اطفاء حریق خوب این ساختمان پیش از رسیدن آتش‌نشانان آژیر به صدا در‌آمده و افراد متوجه شدند و با آتش‌نشانی تماس گرفته‌اند و آتش‌نشانان نیز به سرعت دود متصاعد شده را رفع کرده و خوشبختانه هیچ مورد خسارت شدید و حادی وجود نداشت.

ملکی تصریح کرد : با توجه به این‌که این بخش اداری بود دود به محل نگهداری آثار تاریخی وارد نشده و هیچ خسارت و مشکلی ایجاد نشده بود. محل بعد از ایمن‌سازی به عوامل موزه تحویل داده شده است.

انتهای پیام/۴۱۴۸

Let’s block ads! (Why?)

Author: رویکرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *